Kaip užsakyti

Registracija

Pirkti prekes internetinėje parduotuvėje galima registruotiems ir neregistruotiems klientams, tačiau prisijungus registruotiems lankytojams nebereikia iš naujo pildyti pirkėjo informacijos, galima matyti savo pirkimų istoriją ir atlikti pakartotinius užsakymus. Norėdami užsiregistruoti, spauskite puslapyje esančią nuorodą "Prisijungti", atsidariusiame lange rinkitės naujiems klientams skirtą skiltį ir “Registruokitės”.  Pateiktoje formoje užpildykite žvaigždute pažymėtus laukus: vardą, pavardę (jei perkate įmonės vardu, įveskite įmonės pavadinimą), el.pašto adresą, slaptažodį. Atsidariusiame lange užpildykite įmonės rekvizitus ir prekių pristatymo adresą (jei jis nesutampa su įmonės registracijos adresu).

Pirkimas

Pasirinkę Prekės kategoriją, išsirinkę norimą prekę ir nurodę prekių kiekį, spauskite mygtuką "Į krepšelį". Prekė bus automatiškai įkelta į jūsų pirkinių krepšelį. Sudėję visas prekes į prekių krepšelį, spauskite “Pirkti”. Tą pačią dieną nurodytu el.pašto adresu gausite pranešimą su Jūsų užsakymo numeriu. Užsakymą reikia apmokėti, pinigus pervedant į pranešime nurodytą MB ”Skaidri pirštinė” atsiskaitomąją sąskaitą ir nurodant užsakymo numerį. Prašome apmokėti prekes per 5 (penkias) darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Jei per šį laikotarpį užsakymas nebus apmokėtas, jis bus automatiškai anuliuotas.

Apmokėjus už prekes, el.paštu gausite pranešimus apie Jūsų nurodytu adresu išsiųstas prekes ir paruoštą PVM sąskaitą-faktūrą.

Pristatymas

Perkant prekių už 14.90 EUR (be PVM) ir daugiau – NEMOKAMAS PRISTATYMAS visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. Perkant prekių už mažesnę sumą, pristatymas – 4 EUR (be PVM), išskyrus Kuršių Neriją.

Jei turite klausimų, visada galite susisiekti: tiesiog paskambinkite mums +370 65278700 arba parašykite info@skaidripirstine.lt